Avatud vaate silinder ja karter 1 Parsun F4 ääres.

Silinder ja karter 1 - Parsun F4 / F5

# Osa Nimi
1 F4-04010100 vända juhtum
2 F4-04010102 toru, liigend
3 F4-04010004 õli tihend
4 GB/T276-6205C3 laager
5 F4-04000009 õhutihend
6 F4-04000010 kate
7 GB/T5783-M6X14 polt, kuusnurk 6x14
8 GB/T97.1-6 seib 6
9 GT/T818-M4X6 kruvi, pannipea m4x6
10 F4-04010003 velve, hingamisklapp
11 F4-04000003 õõnes tihvt
12 F4-04050200 kate, väntkarp
13 F4-04000002 crana korpuse keeruline tihend
14 F4-04000039 polt, kuusnurk
15 F2.6-04010001 õli tihend
16 F4-04060004 õli tihend
17 F4-04060002 o-rõngas
18 F4-04060001 kest, õlitihend
19 F4-04060000 õli tihend, kestade komplekt
20 GB/T97.1-8 seib, plaat
21 GB/T5783-M8X20 polt, kuusnurk
22 F4-04000006 tihend, õli tühjenduspolt
23 F4-04050100 reduktori kokkupanek
24 GB/T5783-M6X12 polt, kuusnurk
25 F4-04000008 o-rõngas
26 F4-04000007 ühendage õlimõõtevarras
27 F4-04000001 polt, õli välja laskmine
28 F2.6-04010103 veetoru, välja
29 F4-04000036 ühendage õlimõõtevarras

Varuosasid saate tellida otse veebisaidilt, klõpsake lihtsalt loendis toote numbrit / nime.
Varuosad saadetakse Rootsist, sageli samal päeval.
Kui peate meiega ühendust võtma, siis suhtleme inglise keeles (või rootsi keeles), saatke meile aadressil info@parsun.se