Parsun F4 rippmenüüst väljaulatuv raadiosaatja.

Roolimine - Parsun F4 / F5

# Osa Nimi
1 F4-01090001 käepide, rool
2 F4-01000009 puks, käepide a
3 F4-01000012 põõsas
4 F4-01000010 pesuri puks b
5 F4-05000014 puks, kumm
6 F4-01000011 pesuri puks a
7 F4-01000008 puks, käepideme juhtimine b
8 F4-01000014 kate, käepide rooliga
9 GB/T5783-M8X25 Polt m8x25
10 F4-08000014 märk 14
11 GB/T91-1.6X12 pann, kööginurk 1,6x12
12 F4-01090200 polt, hõõrdumise reguleerimine
13 F4-08000012 märk 12
14 F4-01090006 põõsas
15 F4-01090007 kevad, kokkusurumine
16 GB/T848-10 seib, plaat 10
17 F4-01090303 indikaatori gaas
18 F4-01090301 haare, roolikäepide
19 F4-01090302 kumm, käepide
20 GB/T820-M5X25 kruvi m5x25
21 GB/T827-2X5 Rinet 2x5
22 F4-01090300 roolikäepideme komplekt
23 F4-01090003 hõõrdumine
24 F4-01090100 hoob, gaas
25 GB/T818-M5X12 kruvi, pannipea m5x12
26 F4-01090002 jää
27 F4-08000015 märk 15
28 F4-01090008 drosselkaabli komplekt
29 F4-01090401 stopper, riputage köis
30 F4-01090400 mootori seiskamislüliti komplekt
31 F4-01090004 pesumasin, nailon

Varuosasid saate tellida otse veebisaidilt, klõpsake lihtsalt loendis toote numbrit / nime.
Varuosad saadetakse Rootsist, sageli samal päeval.
Kui peate meiega ühendust võtma, siis suhtleme inglise keeles (või rootsi keeles), saatke meile aadressil info@parsun.se