Paindunud vaate kontroll Parsun F4 ääres.

Kontroll - Parsun F4 / F5

# Osa Nimi
1 F4-00000007 käepide, käiguvahetus
2 F4-02010000 võll, vahetus
3 JISB2401-P9 o-rõngas
5 GB/T820-M5X20 kruvi, ovaalne pea m5x20
6 F4-02000003 vedru, käik
7 GB/T308-8 8. pall
8 GB/T5783-M5X25 polt m5x25
9 GB/T91-1.6X12 tihvt, sokkel 1,6x12
10 GB/T97.1-5 seib, plaat 5
11 F4-02000006 kang, nihutusvarda
12 F4-02000004 varda nihe
13 F4-00000003 pistik, nihutusvarda a
14 F4-00000004 pistik, käiguvarras b
15 F4-00000005 suur, pesumasin
16 GB/T5783-M6X20 polt m6x20

Varuosasid saate tellida otse veebisaidilt, klõpsake lihtsalt loendis toote numbrit / nime.
Varuosad saadetakse Rootsist, sageli samal päeval.
Kui peate meiega ühendust võtma, siis suhtleme inglise keeles (või rootsi keeles), saatke meile aadressil info@parsun.se