Avatud vaade karburaator Parsun F4 ääris.

Karburaator - Parsun F4 / F5

# Osa Nimi
1 F4-04140000 karburaatori montaaž
2 F4-04140001 karburaator
3 GB/T818-M4X10 Polt
4 GB/T94.1-4 seib, vedru
5 F4-04140002 plaat
6 F4-04140003 tihend
7 F4-04140004 Polt
8 F4-04140005 kevad, thorttel
9 F4-04140006 põll, õhuklapp
10 F4-04140007 põll, gaasipedaal
11 GB/T818-M3X6 Polt
12 GB/T94.1-4 ringlukk
13 F4-04140008 pitsat
14 F4-04140009 kruvi, õhu reguleerimine
15 F4-04140010 jet, õhk aeglane
16 F4-04140011 jet, peamine
17 F4-04140012 klapp, nõel
18 F4-04140013 otsik, peamine
19 F4-04140014 kummikork
20 F4-04140015 vindikevad
21 F4-04140016 põõsas, link
22 F4-04140017 link, lämbumine
23 F4-04140018 tihvt, ujuk
24 F4-04140019 pitsat
25 F4-04140020 taldrik, õhuklapp
26 F4-04140021 pesumasin
27 F4-04140022 nailonpesumasin
28 F4-04140100 Polt
29 F4-04140200 ujuk
30 F4-04140301 pistik, tühjendage
31 F4-04140302 tihend
32 F4-04140300 kere, ujukamber
33 GB/T818-M4X12 Polt
34 GB/T818-M4X8 Polt
35 GB/T94.1-3 seib, vedru

Varuosasid saate tellida otse veebisaidilt, klõpsake lihtsalt loendis toote numbrit / nime.
Varuosad saadetakse Rootsist, sageli samal päeval.
Kui peate meiega ühendust võtma, siis suhtleme inglise keeles (või rootsi keeles), saatke meile aadressil info@parsun.se