Parandatud vaade Parsun F4 allääres.

Alumine ajam - Parsun F4 / F5

# Osa Nimi
1 GB/T5782-M6X45 kuusnurkne polt m6x45
2 F4-03000020 plaat, veepump fikseeritud
3 F4-03000021 kummist toru, veepump
4 F4-03000013 tihvt, veepump
5 F4-03000019 korpus, veepump
6 F4-03000018 tihend, veepumba kate
7 F4-03000017 kate, sisemine veepump
8 F4-03060000 tiivik, veepump
9 F4-03000015 välja plaat
10 F2.6-03000009 o-rõngas
11 F4-03020000 nuki komplekt, käiguvarras
11 F4-03020000S nuki komplekt, käiguvarras
12 GB/T5783-M6X25 kuusnurkpolt m6x25
13 GB/T97.1-6 seib, plaat 6
14 F4-03000012 alus, veepump
15 F4-03000011 hermeetiline tihend, veepumba alus
16 F4-03000027 õli tihend
17 F4-03000009 seib, tagasikäik
18 F4-03040000 tagasikäigu koost
19 GB/T276-6004C2 laager
20 F4-03050002 õli tihend
21 JISB2401-P48 o-rõngas
22 F4-03050001 kate, alumine korpus
23 GB/T5783-M6X20 kuusnurkne polt m6x20
24 F4-03000003 laager
25 F4-03000023 kork, õliauk m80
26 F4-03000024 tihend, käigukasti pistik
27 F4-03000001 alumine korpus
28 GB/T-896-6 lukustusrõngas 6
29 F4-03000007 algatusvõimalused
30 F4-03000006 seib, algatusvõimalus
31 F4-03000002 laager
32 F4-03000008 pistik, nihe
33 F4-03010000 positiivne käigukomplekt
34 F4-03030002 siduriplokk
35 F4-03030003 vedru, siduriplokk
36 F4-03030001 võll, sõukruvi
37 F4-03000004 võlli, ajamiga
37 F4-03000004S võll, ajam
38 F4-03000016 tihvt
39 F4-03000005 klipp
40 GB/T5782-M6X170 kuuskantpolt l
40 GB/T5782-M6X40 kuuskantpolt s
41 GB/T879.4-1.5X20 tihvt, vedru Φ1,5x20
42 F4-03050000 kaane komplekt, alumine korpus
43 F4-03000028 plaat, o-rõngas
44 GB/T818-M5X6 Polt m5x6

Varuosasid saate tellida otse veebisaidilt, klõpsake lihtsalt loendis toote numbrit / nime.
Varuosad saadetakse Rootsist, sageli samal päeval.
Kui peate meiega ühendust võtma, siis suhtleme inglise keeles (või rootsi keeles), saatke meile aadressil info@parsun.se