Paindunud vaatejuhe Parsun F2.6 väljalõikega.

Roolimine - Parsun F2.6

# Osa Nimi
1 GB/T5783-M8X25 Polt m8x25
2 F4-01000014 kate, käepide rooliga
3 F4-01000008 puks b, käepide
4 F4-01000011 seib a, põõsas
5 F4-05000014 käepideme klapi komplekt
6 F4-01000010 seib b, põõsas
7 F4-01000012 põõsas, laine
8 F4-01000009 puks a, käepide
9 GB/T91-1.6X12 tihvt, sokkel 1,6x12
10 F4-01090200 polt, hõõrdumise reguleerimine
11 F4-01090001 käepide, rool
12 F4-01090002 jää
13 GB/T818-M5X12 kruvi, pannipea
14 F4-01090008 drosselkaabli komplekt
15 F4-01090100 hoob, gaas
16 F4-01090003 hõõrdumine
17 F4-01090006 põõsas
18 F4-01090007 kevadel
19 GB/T848-85 pesumasin
20 F4-01090303 indikaatori gaas
21 GB/T827-2X5 neet
22 T15-01020301 plastkate, käepide
23 GB/T820-M5X24 kruvi
24 T15-01020302 kummist kate, käepide
25 T15-01020300 roolikäepideme komplekt
26 F4-01090401 stopper, riputage köis
27 F2.6-02010200 mootori seiskamislüliti komplekt

Varuosasid saate tellida otse veebisaidilt, klõpsake lihtsalt loendis toote numbrit / nime.
Varuosad saadetakse Rootsist, sageli samal päeval.
Kui peate meiega ühendust võtma, siis suhtleme inglise keeles (või rootsi keeles), saatke meile aadressil info@parsun.se