Plahvatusohtlik karburaator Parsun F2.6 väljalõigatud.

Karburaator - Parsun F2.6

# Osa Nimi
1 F2.6-04000200 karburaatori kokkupanek
2 F2.6-04000201 karburaator
3 GB/T818-M4X10 Polt
4 F2.6-04000202 plaat
5 F2.6-04000203 tihend
6 F2.6-04000204 Polt
7 F2.6-04000205 kevad, thorttel
8 F2.6-04000206 põll, õhuklapp
9 F2.6-04000207 põll, gaasipedaal
10 GB/T93-3 seib, vedru
11 GB/T818-M3X5 Polt
12 F2.6-04000223 kevadel
13 F2.6-04000208 pitsat
14 F2.6-04000209 kruvi, õhu reguleerimine
15 F2.6-04000210 jet, aeglane õhk
16 F2.6-04000211 jet, peamine
17 F2.6-04000212 klapp, nõel
18 F2.6-04000213 otsik, peamine
19 F2.6-04000214 kork, peamine
20 F2.6-04000215 väändvedru
21 F2.6-04000216 põõsas, link
22 F2.6-04000217 link, lämbumine
23 F2.6-04000218 tihvt, ujuk
24 F2.6-04000219 pitsat
25 F2.6-04000220 taldrik, õhuklapp
26 GB/T93-4 seib, vedru
27 GB/T818-M4X8 Polt
28 F2.6-04000221 Polt
29 F2.6-04000222 ujuk
30 F2.6-04000224 pistik, tühjendage
31 F2.6-04000225 rasvatops
32 GB/T818-M4X12 Polt
33 F2.6-04000226 o-rõngas
34 F2.6-04000227 nupp
35 GB/T97.1-4 pesumasin
36 F2.6-04000228 Polt
37 F2.6-04000229 pitsat

Varuosasid saate tellida otse veebisaidilt, klõpsake lihtsalt loendis toote numbrit / nime.
Varuosad saadetakse Rootsist, sageli samal päeval.
Kui peate meiega ühendust võtma, siis suhtleme inglise keeles (või rootsi keeles), saatke meile aadressil info@parsun.se