Avatud vaade alumisest korpusest ja sõitke 2 Parsun F2.6 väljastpoolt.

Alumine ümbris ja ajam 2 - Parsun F2.6

# Osa Nimi
1 F2.6-02000003 veetoru
1 F2.6-02000003L veetoru l
2 F4-02040002 i-kujuline kummipael
3 F15-00000013 tihvt
4 F4-03000025 vahetükk
5 F2.6-03010000 propelleri komplekt 3-71 / 4 "x6"
5 F2.6-03010000-5 propelleri komplekt 3x73 / 8 "x53 / 8"
6 F4-03000026 pesumasin
7 F4-03080000 mutri kokkupanek
8 GB/T91-2.5x30 tihvt, kott
9 F4-03000022 anood
10 GB/T861.1-6 seib, sisemine piik
11 GB/T5783-M6X12 Polt m6x12
12 GB/T97.1-6 pesumasin
13 GB/T5783-M6X30 Polt m6x30

Varuosasid saate tellida otse veebisaidilt, klõpsake lihtsalt loendis toote numbrit / nime.
Varuosad saadetakse Rootsist, sageli samal päeval.
Kui peate meiega ühendust võtma, siis suhtleme inglise keeles (või rootsi keeles), saatke meile aadressil info@parsun.se